Ateliér Víta Mádra - fotografická škola - Posuňte své možnosti :-)              facebook blog twitter instagram pinterest linkedin
foto
Vít Mádr se živí jako reklamní a portrétní fotograf od roku 1988. Mimo to se zabývá od roku 2004 lektorskou a konzultační fotografickou činností. Jeho profesní prezentace je na http://www.studiomadr.cz. Je členem Asociace profesionálních fotografů ČR. Kurzy provozuje pod www.afop.cz, pod záštitou Ondřeje Neffa - www.digineff.cz.
Typy kurzů: individuální konzultace a kurzy, firemní akce a workshopy, půl - jedno - vícedenní kurzy, komplexní vzdělávání, dílny, workshopy.

uvod    kurzy      lektor      blog       kontakt
 

LEKTOR:                                       
portret

Vít Mádr se narodil v roce 1959 v Brně.

Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně.

Je členem Asociace profesionálních fotografů České republiky.

Již koncem 80. let začal přes tehdejší podnik Dílo prodávat své obrazy a v roce 1988 získal povolení provozovat fotografickou živnost. Na volnou nohu přešel na začátku roku 1989 a začal se věnovat nejdříve výtvarné a modelingové fotografii a malbě a o něco později reklamní fotografii, které se jako hlavní profesní činnosti věnuje dodnes nejvíce.

Ve své profesionální tvorbě se zabývá širokým spektrem reklamní fotografie – od produktové fotografie, kde dominuje zejména kulinářská fotografie, přes fotografii nábytku a interiérů i exteriérů, až po fotografie life-style, portrétní, módní a modelingové.

Mezi jeho klienty patří reklamní agentury i mnohé firmy.

Od roku 2004 se také věnuje lektorské činnosti, zpočátku pro Institut digitální fotografie (IDIF). Svým studentům se snaží předat především své letité praktické zkušenosti při práci se světlem. Nyní přednáší v rámci Ateliéru Víta Mádra, který je součástí Ateliéru fotografické praxe - AFOP. Afop je podporován serverem DigiNeff.cz.

Zabývá se rovněž volnou tvorbou. Své práce vystavuje i prodává. Je zastoupen v četných soukromých i galerijních sbírkách nejen v České republice, ale po celém světě.

Žije a pracuje v Brně, pracovně však cestuje po celé republice i zahraničí.

Jeho komerční fotografická prezentace je umístěna na stránkách http://www.studiomadr.cz

Provozuje také autorskou kulinářskou fotobanku www.foodphoto.cz

Volná tvorba je na stránkách www.vit.madr.cz

Výčet jeho výstav je na stránce www.vit.madr.cz/cv01.html

Informace o jeho fotografických kurzech je na www.fotoskola.madr.cz

Ateliér fotografické praxe má web: www.afop.cz

facebook osobní: www.facebook.com/vitmadr

facebook fotoškoly: www.facebook.com/fotografickekurzy

Blogy, novinky fotostudia a fotoškoly: www.vitmadr.blogspot.cz

facebook blog twitter instagram pinterest linkedin

REFERENCE

Digineff                        Afop                        Asociace profesionálních fotografů                        pronájem ateliéru Brno                        Fotopartner
   Digineff                 Ateliér fotografické praxe   Asociace profesionálních fotografů  Pronájem ateliéru v Brně         Fotopartner - fototechnika
__________________________________________________________________________________________
Ateliér Víta Mádra - fotografická škola - www.fotoskola.madr.cz - kontakt: fotoskola@madr.cz
úvod   -   kurzy   -   lektor   -   blog   -   kontakt

Copyright: Vít Mádr (C) 2013 a dále, zákaz kopírování jakéhokoliv obsahu z těchto stránek bez vědomí autora
Code for statistic: